صفحه اصلی / درباره ما

درباره ما

قالب فروشگاهی کانی شاپ در اوایل تابستان سال 1395 با هدف رفع مشکلات متعدد کاربران و مدیران فروشگاه های اینترنتی با قالب های خارجی موجود استارت زده شد . کانی شاپ یک محصول کاملاً ایرانی است که با تخصص مهندسین ایرانی برای شما ایرانی هموطن عزیز ایجاد شده است . در کانی شاپ سلیقه ایرانی و آخرین تکنولوژی های کدنویسی بکار گرفته شده است که مدیران و کاربران فروشگاه های اینترنتی لذت کارکردن با یک محصول فوق العاده را در خود مشاهده کنند .

تیم کانی تمز بعد از پشت سر گذاشتن فراز و نشیب های متعدد و سپری کردن مدت زمانی حدود 3 سال ، هم اکنون بسیار قدرتمند و منظم بر روی این قالب فروشگاهی در حال کار کردن است . ما این اطمینان را به شما می دهیم که کانی شاپ روز به روز بهتر و بهتر خواهد شد و در تلاش هستیم که کانی شاپ را در خارج از مرزهای ایران عزیز نیز توسعه و گسترش دهیم .

از شما کاربر یا مدیر فروشگاه های اینترنتی نیز تقاضا داریم که با ارائه راهکارها ، نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود ما را در این مسیر همراهی کرده ، تا این محصول ایرانی روز به روز بهینه تر و کاراتر گردد .

در پایان از همراهی دوستانی که در اوایل تولد کانی شاپ به ما اطمینان نمودند ، کسانی که به ما همیشه لطف داشته اند و در این چند سال با ما همراه بوده اند ، کمال تشکر و قدردانی را داریم .

با تقدیم احترام – تیم کانی تمز